Tempera, 20x28 cm. Signováno vlevo dole M. Fassatti. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci