Ludvík Vacátko - Koně v salaši

Olej na překližce, 59x50 cm. Signováno vpravo dole Vacátko. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1873 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

posouzeno znalcem
119654. Koně v salaši
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:31.07.2024 20:54:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč