Lubosh Valenta - Ospalý večer

Akryl na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 23. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo certifikát
108434. Ospalý večer
Dražba ukončena:01.02.2024 20:28:48
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč