Libor Peřestý - Věčnost světla

Olej na plátně, 85x75 cm. Signováno vpravo dole Peřestý 94. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1965
Malíř. Vystudoval Střední uměleckoprůmyslovou školu ve Zlíně.

95553. Věčnost světla
Dražba ukončena:21.05.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč