Olej na plátně, 85x75 cm. Signováno vpravo dole Peřestý 94. Rámováno.
Nejdelší strana: 95 cm
o autorovi: 1965 Malíř. Vystudoval Střední uměleckoprůmyslovou školu ve Zlíně.