Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1896 – 1962 Maďarský malíř krajinář, syn malíře Antala Neogradyho. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč