Lászlo Neogrády-napodobitel - Husy na potoce

Olej na plátně, 41x50 cm. Signováno vlevo dole Neogrády Lászlo. Rám.

Lászlo Neogrády-napodobitel
300524. Husy na potoce
Dražba ukončena:03.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč