Koloman Moser - Dekorativní návrhy - Gerlachovy alegorie

Litografie, 23x30 cm. Nesignováno. Pasparta.

o autorovi: 1868-1918
Rakouský malíř a designér.

Koloman Moser
39577. Dekorativní návrhy - Gerlachovy alegorie
Dražba ukončena:16.01.2020 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč