Klaudie Švrčková - Jim Morrison

Akryl s temperou na plátně, 30x25 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

116180. Jim Morrison
Dražba ukončena:19.05.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč