Kavkaz, přelom 19. a 20. století - Kavkazský tesák

Nejdelší strana: 62 cm

Obecný kov, celková délka 62 cm. Délka čepele 39 cm. V původní kožené pochvě se zdobením z kovu. Na čepeli značka T.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Kavkaz, přelom 19. a 20. století
76434. Kavkazský tesák
Dražba ukončena:11.05.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč