Karel Oberthor - Koně

Litografie, 42x54 cm. 34/60. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 64. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

Karel Oberthor
24344. Koně
Dražba ukončena:14.11.2018 21:01:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč