K. Blaha  - Na půlnoční

Olej na plátně, 64x50 cm. Signováno vpravo dole Blaha K. 1890. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

vydraženo top doporučujeme
K. Blaha
98651. Na půlnoční
Dražba ukončena:09.07.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč