Joyce Roybal - Konvolut 2 prací Joyce Roybal

Akryl na plátně,

2x akryl na plátně, 2x 40x30 cm. Obě signovány J. Roybal. 2x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1955
Britský malíř

Joyce Roybal
104106. Konvolut 2 prací Joyce Roybal
Dražba ukončena:26.10.2023 20:48:25
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč