Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole J. Vyjídáček Prostějov 1933. Rámováno.
o autorovi: 1887 – 1943
Malíř. Původně zedník, studoval malířskou akademii ve Vídni. Pracoval u kostelního malíře a zlatníka Jindřicha Taschnera v Prostějově. Byl figuralistou, podílel se na výzdobě více než padesáti kostelů.