Josef Vajce - Jan Ámos Komenský

Bronz. Celková výška s podstavcem 35 cm. Značeno V 2/3.

Pozn.: Totožná socha od Josefa Vajce se nachazí v Berlíně, mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

Josef Vajce
300578. Jan Ámos Komenský
Dražba ukončena:05.09.2019 20:40:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč