Bronz. Celková výška s podstavcem 35 cm. Značeno V 2/3. Pozn.: Totožná socha od Josefa Vajce se nachazí v Berlíně, mírně poškozeno.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč