5x olejomalba, 1x komb. technika, 1x lept, od 20x26 cm do 69x49 cm. Některé signovány. 7x rámováno, 2x zaskleno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.