Josef Tomáš Blažek, František E. Šístek, Josef Pfeiffer-Fried, Max Ostrý, Emil Wanke,.. - Konvolut 7 prací

5x olejomalba, 1x komb. technika, 1x lept, od 20x26 cm do 69x49 cm. Některé signovány. 7x rámováno, 2x zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

153611. Konvolut 7 prací
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč