Josef Liesler - Loďka u mola

Tempera, 55x55 cm. Signováno vpravo dole Liesler 63. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
104170. Loďka u mola
Dražba ukončena:26.10.2023 21:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč