Josef Kitzler - Soubor 2 prací

Kombinovaná technika, 24x18 cm. Signováno vpravo dole Jos. Kitzler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč

306354. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:13.10.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.10.2020 19:20:00 2663
500 Kč 13.10.2020 8:04:38 439