Jiří Probošt - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 84x67 cm. Signováno vpravo dole Jiří Probošt 1934. Rámováno.

Nejdelší strana: 99 cm

153477. Zátiší s ovocem
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč