Olej na sololitu, 31x40 cm. Signováno vlevo dole J. Mádlo 2002. Rámováno.
Nejdelší strana: 51 cm
o autorovi: 1934 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč.