J. Fiala - Dívky u klavíru

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vzadu na štítku J. Fiala. Olištováno.

Pozn.: Kopie podle Augusta Renoira.

Nejdelší strana: 70 cm

J. Fiala
77117. Dívky u klavíru
Dražba ukončena:08.05.2022 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.05.2022 22:15:02 1610
500 Kč 29.04.2022 20:15:47 7513