Litografie, 38x46 cm. Signováno vpravo dole J. Hardy 1930. Rám, pasparta, sklo.
Stav: V papíře skvrnky, rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 62 cm