Jean Hardy - Ženy se slunečníkem

Litografie, 38x46 cm. Signováno vpravo dole J. Hardy 1930. Rám, pasparta, sklo.

Stav: V papíře skvrnky, rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 62 cm

Jean Hardy
153513. Ženy se slunečníkem
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 19:14:03 1101