Akvarel, 31x48 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Šnobl 1926. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1884 - ?
Malíř. Studoval na pražské AVU ve speciálce Františka Ženíška. Vystavoval s Jednotou umělců výtvarných, většinou portréty a akty.