Jaroslav Šnobl - Zátiší s ovocem a květinou

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo nahoře Jaroslav Šnobl 1937. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1884 - ?
Malíř. Studoval na pražské AVU ve speciálce Františka Ženíška. Vystavoval s Jednotou umělců výtvarných, většinou portréty a akty.

77081. Zátiší s ovocem a květinou
Dražba ukončena:08.05.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč