Jaroslav Šnobl - Velkopřevorské náměstí

Akvarel, 38x51 cm Signováno vlevo dole Jaroslav Šnobl 1925. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1884 - ?
Malíř. Studoval na pražské AVU ve speciálce Františka Ženíška. Vystavoval s Jednotou umělců výtvarných, většinou portréty a akty.

72709. Velkopřevorské náměstí
Dražba ukončena:06.02.2022 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč