Jaroslav Šnobl - Šeříky

Olej na kartonu, 34x27 cm, signováno vpravo nahoře Jaroslav Šnobl 1943, rám, zaskleno.

5915. Šeříky
Dražba ukončena:26.10.2016 20:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč