Japonsko, 2. pol. 20. století - 5-ti osobní sake a čajový servis

Nejdelší strana: 16 cm

Porcelán, výška konvice 16 cm, výška šálků 5 cm, výška panáků 5 cm, výška nádob na sake 12 cm. Značeno. Obsahuje 13 kusů nádobí.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

153558. 5-ti osobní sake a čajový servis
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč