Nejdelší strana: 15 cm
Porcelán, výška šálků 4 cm, výška konvičky 20 cm, průměr podšálků 13 cm. Set obsahuje 5 šálků s podšálky, 2 konvičky, 1 cukřenku. Značeno.
Pozn.: mírně poškozeno.