Japonsko, 1. třetina 20. století - Vázička s víčkem

Porcelán, výška 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko, 1. třetina 20. století
20807. Vázička s víčkem
Dražba ukončena:13.06.2018 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč