Jana Boudová - Kostelík u moře

Litografie, 22x14 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Boudová 1997. Volný list.

Pozn.: Číslováno 32/110.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1931 – 2001
Grafička, ilustrátorka. Studovala UMPRUM u K. Svolinského. Zprvu ilustrovala převážně knihy pro děti. Jejími technikami byly dřevořez, suchá jehla a také barevná litografie.

Jana Boudová
76602. Kostelík u moře
Dražba ukončena:11.05.2022 22:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (11.05.2022 22:55:53) 10062
500 Kč 11.05.2022 20:57:51 10203