Litografie, 22x14 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Boudová 1997. Volný list.
Pozn.: Číslováno 32/110.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1931 – 2001
Grafička, ilustrátorka. Studovala UMPRUM u K. Svolinského. Zprvu ilustrovala převážně knihy pro děti. Jejími technikami byly dřevořez, suchá jehla a také barevná litografie.