Jan Karel - Květy šeříku

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole J. Karel. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33992. Květy šeříku
Dražba ukončena:27.06.2019 19:22:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč