Jan Jílek - Krajina nad rybníkem

Nejdelší strana: 125 cm

Olej na plátně, 76x96 cm. Signováno vpravo dole Jan Jílek 1945. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

velký formát
119705. Krajina nad rybníkem
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 04.07.2024 12:40:30 831