Jan Bauch - Zima

Olej na kartonu, 24x49 cm. Signováno vlevo dole Jan Bauch. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1898 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86419. Zima
Dražba ukončena:01.12.2022 20:30:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč