J. Svoboda

69655. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 33x40 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda 39. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:15:33

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč