Ivana Bachová - Tenerife

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Mrázková 2018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1995
Malířka. Po studiu na Střední umělecké škole grafické v Jihlavě (2010–2014) pokračovala na Akademii výtvarných umění v Praze (2014–2020) v ateliérech Michaela Rittsteina, Martina Mainera, Dalibora Smutného a Josefa Bolfa. Ve své tvorbě se soustřeďuje na propojení přírody a života, klíčovým motivem je pro ni voda – jako živel spojený s pohybem a krajinou. Její obrazy v tónech modré a hnědé reflektují vnější i vnitřní procesy přírody, od proměn světla a ročních období po mlhy, opary či proudění vody, kde zachycuje jejich specifickou barevnost.

https://www.instagram.com/ivana.bachova/

151117. Tenerife
Dražba ukončena:11.12.2025 22:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč