Ilja Hartinger - Krajina ze Vsetínska III

Kvaš a akvarel, 36x102 cm. Signováno vpravo dole I. Hartinger 87. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

Ilja Hartinger
32417. Krajina ze Vsetínska III
Dražba ukončena:29.05.2019 21:03:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč