Höger - Květinářka

Rámováno.

Kombinovaná technika, Průměr: 6,5 cm. Signováno vpravo dole Höger. Rámováno, zaskleno.

74663. Květinářka
Dražba ukončena:13.03.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.03.2022 19:26:28 1510
500 Kč 12.03.2022 9:39:29 5572