Hinks and son - Petrolejová lampa

Mosaz, dřevo. Výška: 57 cm. Značeno Hinks and son.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Hinks and son
27936. Petrolejová lampa
Dražba ukončena:13.02.2019 22:40:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč