Nejdelší strana: 54 cm
1.Olej na kartonu, 42x25 cm. Signováno vpravo dole H. Nováková. Rámováno.
2. Olejová tempera, 33x43 cm. Signováno vpravo dole K. Oberthor 57. Rám, sklo.
Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.