Hana Vítečková - Nováková, Karel Oberthor - Konvolut 2 zátiší

Nejdelší strana: 54 cm

1.Olej na kartonu, 42x25 cm. Signováno vpravo dole H. Nováková. Rámováno.

2. Olejová tempera, 33x43 cm. Signováno vpravo dole K. Oberthor 57. Rám, sklo.

Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Hana Vítečková - Nováková, Karel Oberthor
153529. Konvolut 2 zátiší
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč