Akvarel, 42x64 cm. Signováno vlevo dole Hana Dostálová 1943. Rám, pasparta.
Nejdelší strana: 97 cm
o autorovi: 1890 – 1981
Malířka, ilustrátorka, textilní a sklářská návrhářka. Studovala v Praze na UMPRUM u V. Brunnera současně se studiem na FF UK, posléze soukromě v Paříži, Drážďanech a Mnichově. Byla členkou SVU Mánes.