Hana Dostalová - Letní krajina

Akvarel, 42x64 cm. Signováno vlevo dole Hana Dostálová 1943. Rám, pasparta.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1890 – 1981
Malířka, ilustrátorka, textilní a sklářská návrhářka. Studovala v Praze na UMPRUM u V. Brunnera současně se studiem na FF UK, posléze soukromě v Paříži, Drážďanech a Mnichově. Byla členkou SVU Mánes.

153605. Letní krajina
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč