G.G. Roessler - Rozmluva

Olej na dřevě, 27x35 cm. Signováno vpravo nahoře G.G. Roessler. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

G.G. Roessler
29199. Rozmluva
Dražba ukončena:28.02.2019 21:17:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč