Olej na plátně, 60x79 cm. Signováno vlevo dole Corbier. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zezadu přípis a štítek.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: 1869 – 1945 Francouzský malíř