Fudal - Krojované dívky

Olej na překližce, 65x52 cm. Signováno vpravo dole Fudal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

Fudal
119711. Krojované dívky
Zbývá:27 dnů, 0 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč