František Tichý, R. J. Bock, Helena Marešová - Konvolut 3 grafických listů

Ofset, barevný lept, kresba, od 16x12 cm do 47x53 cm. Všechny signovány. 2x rám, sklo, 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

68470. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:31.10.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.10.2021 14:09:55 4656
500 Kč 25.10.2021 10:08:41 849