František Rumpler - Krajina

Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Fr. Rumpler. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1848 – 1922
Franz Rumpler byl rakouský malíř žánrových obrázků.

153541. Krajina
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:59:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 18:59:38 12516