František Lhotka - Harlekýn a Kolombína

Nejdelší strana: 63 cm

Měděný reliéf, 45x59 cm. Signováno vpravo dole Lhotka.

Pozn.: V ploše lokální poškození.

o autorovi: 1924 - ?
Malíř, výtvarník. Studoval AVU v Praze u F. Tichého. V 50. letech pracoval jako horník a v dalších podobných profesích, od r. 1967 na volné noze. Spolupracoval se státním podnikem Dílo.

vydraženo top
112040. Harlekýn a Kolombína
Dražba ukončena:18.02.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 17.02.2024 12:49:28 13222