František Kupka - Creation De L´Homme

Litografie, 26x43 cm. Signováno dole uprostřed v tisku Kupka. Rám, sklo.

Pozn.: Papír uprostřed dříve přeložen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč.

František Kupka
153587. Creation De L´Homme
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 10.01.2026 0:26:20 10207