Různé techniky, od 13x7 cm do 16x12 cm. Vše signována tužkou F. Bílkovský. Volné listy.
Pozn.: Mírně poškozeno stářím.
o autorovi: 1909 – 1998
Malíř. Grafik. Studoval soukromě u malíře A. V. Slavíčka v Telči. Ilustroval knihy, zejména moravských autorů. Vytvářel ex libris a novoročenky. K jeho specializaci patřily kresby a malby koní. Byl členem SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris. V galerii muzea města Dačice je stálá Síň F. Bílkovského.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.