František Beneš, Dagmar Sochorová - Soubor 3 Art Protis

Rozměry 42x42 cm a 2x 94x74 cm. 2x Rámováno.

Pozn. Mírně poškozeno.

František Beneš, Dagmar Sochorová
309014. Soubor 3 Art Protis
Dražba ukončena:18.06.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč