Francie 19. století - Kord v holi

Délka: 97 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 19. století
94804. Kord v holi
Dražba ukončena:01.06.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč