F. Paris - Johann Philipp Ferdinand Preiss - Tanečnice

Tmavě patinovaný bronz na kamenném podstavci ve stylu Art deco. Výška s podstavcem 45 cm. Signováno, číslováno + pečeť garance bronzu. Detailní zpracování.

Pozn.: Pozdější odlitek.

o autorovi: 13.února 1882 – 29.července 1943 byl německý sochař.
Byl jedním z předních sochařů období Art Deco.
Mnoho z jeho nejslavnějších děl zachycuje moderní ženy 20. století ze sportovního a divadelního světa.

F. Paris - Johann Philipp Ferdinand Preiss
106485. Tanečnice
Dražba ukončena:03.12.2023 21:21:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč