Tmavě patinovaný bronz na kamenném podstavci ve stylu Art deco. Výška s podstavcem 45 cm. Signováno, číslováno + pečeť garance bronzu. Detailní zpracování.
Pozn.: Pozdější odlitek.
o autorovi: 13.února 1882 – 29.července 1943 byl německý sochař.
Byl jedním z předních sochařů období Art Deco.
Mnoho z jeho nejslavnějších děl zachycuje moderní ženy 20. století ze sportovního a divadelního světa.